O firmie

Nasza firma J&A Hydraulik istnieje na rynku od początku 2009 roku. Swoją siedzibę ma w Woli Dębińskiej (budynek GS) w województwie małopolskim. Zajmujemy się wykonywaniem instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, gazowej oraz sprzedażą artykułów instalacyjno-grzewczych i sanitarno-ceramicznych. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie wykonywanych usług.

Od początku istnienia, staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Mamy więc nadzieję, iż przejawem tego założenia jest szybki rozwój firmy i powstanie nowych pomysłów na rozszerzenie działalności.

Firma J&A Hydraulik od dłuższego czasu jest jednym z głównych dystrybutorów kotłów firmy DEFRO. Oferujemy więc klientom najniższe ceny w regionie!

W swoim asortymencie posiadamy również wyroby sanitarno-ceramiczne najbardziej znanych i renomowanych firm takich jak: Roca, Cersanit, Koło, Ravak, Sanplast, Kermi, Poolspa... i innych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i korzystania z ofert sprzedaży w bardzo przystępnych cenach!